infoportály.cz

Internetové noviny Moravskoslezského kraje

REGIONÁLNÍ ZPRÁVY POLAR

Salon krásy YES VIP a YES VISAGE otevřen také v Ostravě

13.08.2010 | Ostravsko | Ostrava | PR článek

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby. Najdete jej na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby.

Michal Tvrdý, manažer společnosti: „Náš salon nabízí dvě služby pod jednou střechou. Salon YES VIP se zabývá prodlužováním a zahušťováním vlasů a salon YES VISAGE se zabývá nejúčinnější neinvazní liposukcí 3. generace, péči o tělo, ale bez sklapelu, bez injekcí, bez řezání."

Salon existuje již 7 let v Praze a Ostrava je druhou pobočkou. Mezi klienty patří mnoho známých osobností.

Simona Krainová, patronka a klientka salonu: „Chtěla bych popřát, aby měl takový úspěch jako má tento salon v Praze, kde už několik let úspěšně funguje a myslím, že klientky ví o čem mluvím, protože ty služby jsou úžasné."

Salon své služby nabízí na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

​Hledáte v Ostravě zkušeného řemeslníka? Kteří jsou nejžádanější?

Po kvalitních, spolehlivých a zkušených řemeslnících je vysoká poptávka po celém území naší republiky a ani Ostrava není výjimkou. Jaké profese jsou při stavbě domu nebo důkladné rekonstrukci stávajícího interiéru nejžádanější?

Moravskoslezský energetický klastr vytvořil dvě střediska praxe

Moravskoslezský energetický klastr, o. s., který je profesním sdružením firem, škol a institucí v oblasti energetiky přišel s projektem na oživení praktické výuky zaměřené na elektrotechnické obory a to vytvořením středisek praxe MSEK na dvou středních školách.
Více článků