infoportály.cz

Internetové noviny Moravskoslezského kraje

REGIONÁLNÍ ZPRÁVY POLAR

Salon krásy YES VIP a YES VISAGE otevřen také v Ostravě

13.08.2010 | Ostravsko | Ostrava | PR článek

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby. Najdete jej na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

Známá modelka Simona Krainová slavnostně přestřihla pásku nového Salonu krásy YES VIP a YES VISAGE v centru Ostravy. Salon nabízí zcela ojedinělé služby.

Michal Tvrdý, manažer společnosti: „Náš salon nabízí dvě služby pod jednou střechou. Salon YES VIP se zabývá prodlužováním a zahušťováním vlasů a salon YES VISAGE se zabývá nejúčinnější neinvazní liposukcí 3. generace, péči o tělo, ale bez sklapelu, bez injekcí, bez řezání."

Salon existuje již 7 let v Praze a Ostrava je druhou pobočkou. Mezi klienty patří mnoho známých osobností.

Simona Krainová, patronka a klientka salonu: „Chtěla bych popřát, aby měl takový úspěch jako má tento salon v Praze, kde už několik let úspěšně funguje a myslím, že klientky ví o čem mluvím, protože ty služby jsou úžasné."

Salon své služby nabízí na Smetanově náměstí v centru Ostravy, vedle divadla Antonína Dvořáka.

​I brankář čte dětem pohádky…

V rámci akce Celé Česko čte dětem, přijal pozvání paní učitelky z bohumínské Fitškolky brankář FC Baníku Ostrava Jiří Pavlenka. Přečetl dětem pohádku "Jak autíčko hledalo nový domov" z knížky Pohádky pod polštář (Zuzana Pospíšilová, nakladatelství Portál). Děti byly nadšené nejen z pohádky, ale i z vrcholového sportovce, který k nim zavítal. Velký zájem byl proto také o jeho podepsanou fotografii.

​Bílovec zachraňuje speciální školu

Zastupitelstvo města Bílovce se na svém zasedání v úterý 21. dubna rozhodlo převzít funkci zřizovatele Základní školy Wolkerovy. Reagovalo tak na rozhodnutí vedení Moravskoslezského kraje, který se jako stávající zřizovatel této speciální školy rozhodl zmíněné zařízení zrušit.
Více článků